Operator monitoringu IT

Wrocław

Junior

UZ: 30 - 50 zł/h

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • Znajomość co najmniej podstaw OS GNU/Linux
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów: sprawne łączenie faktów, wnikliwość i umiejętność logicznego wnioskowania
  • Podstawowa wiedza o systemach operacyjnych, zasadach działania sieci oraz spotykanych na serwerach usługach
  • Umiejętność uważnej pracy w sytuacjach stresowych
  • Komunikatywna znajomość technicznego języka angielskiego
  • Pracowitość i motywacja do zgłębiania wiedzy
  • Wykształcenie techniczne - możliwe studia wyższe w trakcie realizacji (da się to w tej pracy pogodzić!)
  • Nie oczekujemy, że już jesteś doświadczonym Adminem/DevOps’em, ale u nas możesz takim się stać!

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Monitoring infrastruktury IT oraz aplikacji biznesowych w obszarach dostępności i wydajności
  • Podstawowa analiza i rozwiązywanie problemów z systemami operacyjnymi i sieciami telekomunikacyjnymi
  • Uruchamianie akcji naprawczych na bazie incydentów i problemów wykrytych narzędziami monitoringu
  • Odpowiadanie na zgłoszenia klientów
  • Praca na bazie aplikacji monitoringu – m.in. Datadog, Prometheus, Grafana, Kibana, CloudWatch i na rozwiązaniach autorskich

Nice
/ To Have

  • Doświadczenie w zakresie administracji urządzeniami sieciowymi/infrastrukturą serwerową w centrach danych
  • Znajomość systemów aplikacji/monitoringu
  • Znajomość zagadnień związanych z wydajnością, wysoką dostępnością oraz bezpieczeństwem,
  • Umiejętność pisania skryptów (Bash, Python)
  • Dobra znajomość podstaw działania protokołów sieciowych i zasad budowy usług serwerowych

Stack technologiczny
/ Twoje kompetencje

  • AWS
  • Google Cloud Platform
  • Kubernetes
  • Docker
  • Terraform
  • Grafana
  • Prometheus

Dobre projekty wymagają dobrych zespołów. Sprawdź, do kogo możesz trafić:

Zespół Devops zajmuje się projektowaniem i budowaniem rozwiązań infrastrukturalnych w chmurze, tak aby były one skalowalne, wydajne, bezpieczne i zoptymalizowane kosztowo. Team dba o utrzymanie i zapewnienie ciągłości działania dla wytworzonych rozwiązań.
Obecnie zespół liczy 16 osób. Pracujemy w modelu hybrydowym, co sprawia, że zawsze ktoś z nas jest w biurze. Wśród nas znajdziesz Inżynierów DevOps, Administratorów Linux, Architektów systemów oraz osoby koordynujące prace w ramach wewnętrznych projektów Unity jak i z zewnętrznymi zespołami klienckimi, zapewniając wsparcie w trybie 24/7.

Kluczowe technologie w jakich pracujemy to: AWS, GCP, Terraform, Ansible, Docker, Kubernetes, Git, Jenkins, Grafana, Prometheus, Datadog.
Po pracy zmieniamy się w zapalonych miłośników turystyki pieszej oraz rowerowej, survival’u, pieczenia chleba, fotografii, wędkarstwa, twórczości Krzysztofa Krawczyka czy Świata wg Kiepskich.

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Porozmawiajmy o tym!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Sabina Rowińska
Recruitment Lead

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>